Fellowes inbindmachines

Bent u op zoek naar een goede inbindmachine? Maar ziet u door de bomen het bos niet meer? FellowesinbIndmachine helpt u graag bij het vinden van de Fellowes inbindmachine die bij u past. Dankzij een jarenlange ervaring kunnen wij u altijd van het juiste advies voorzien. De unieke productselector helpt u snel om het gewenste model te selecteren. U kunt kiezen uit onder meer: capaciteit, type machine, uitvoering (type binding), verschillende functies en de mate van gebruik.

Maar hoe kiest u nu de meest geschikte inbindmachine? Allereerst is het belangrijk om na te gaan welke manier van inbinden bij uw gebruik past. Onderstaand overzicht geeft u een overzicht van de verschillende inbindsystemen in ons assortiment.

Fellowes Galaxy

Draad-ponsbindsystemen

Het inbinden met een metalen rug (wire) wordt veel gebruikt voor documenten die naar klanten worden gestuurd. U kunt denken aan offertes en brochures.

Voordelen:

  • Pagina’s kunnen 360 graden draaien en plat openvouwen, zodat het document gemakkelijk te lezen is.
  • Metalen draadruggen geven documenten een kwalitatieve en professionele afwerking.
  • Het document is veilig ingebonden: de pagina’s zijn niet meer te verwijderen.

Nadeel:

  • Het is een bewerkelijke manier van inbinden, enige oefening is vereist.
  • Eenmaal ingebonden zijn de documenten niet meer te heropenen.

Plastic-ponsbindsystemen

Het inbinden met een plastic rug wordt veel gebruikt voor documenten die intern binnen een bedrijf wordt gebruikt.

Voordelen:

  • Het is de goedkoopste manier van inbinden gelet op de verbruikskosten.
  • Perfect voor presentaties en zeer geschikt voor frequent gebruikte documenten.
  • Doordat de plastic ringen nog te openen zijn is het document nog aan te passen.
  • Het is een gebruiksvriendelijke en gemakkelijk manier van inbinden.

Nadeel:

  • Goedkopere uitstraling vergeleken bij andere inbindmethoden.
Fellowes Pulsar E300
Zowel het draad-ponsbindsysteem als het plastic-ponssysteem zijn verkrijgbaar in een handmatige of elektrische uitvoering. De ponshendel over de volledige breedte van de machine zorgt voor een minimale inspanning. Voor nog meer gebruiksgemak kunt u kiezen voor elektrisch ponsen.
Fellowes Helios 30

Thermische bindmachines

Wie niet teveel rompslomp wil hebben kan kiezen voor een inbindmachine gebaseerd op thermisch inbinden.

Voordelen:

  • Zeer snelle en eenvoudige wijze van inbinden: insteken, verwarmen en klaar.
  • Veilige manier van inbinden: pagina’s zijn niet meer te verwijderen.
  • Thermisch ingebonden documenten hebben een strakke afwerking: het lijkt op een boek.
  • Perfect voor versturen en opbergen van rapporten en voorstellen.
  • Het is mogelijk om meerdere documenten tegelijk in te binden.

Nadelen:

  • De verbruiksmaterialen zijn in vergelijking met andere inbindmethodes duurder in aanschaf.
  • U kunt het ingebonden document niet meer aanpassen.
Welke manier van inbinden u ook kiest, Fellowes biedt voor elk systeem de juiste accessoires. Zoals wire bindruggen, plastic bindruggen, dekbladen, schutbladen, thermische omslagen etc. Verkrijgbaar in verschillende diktes en kleuren.

Heeft u nog vragen of wenst u meer advies? Neem gerust contact op met onze afdeling klantenservice. De productspecialist op het vlak van inbinden helpt u graag verder.

Deel de link naar deze pagina:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Twitter Deel deze pagina op Pinterest